سرخط خبرهای سازمان

محمد خاتمی: اسراییلی ها تروریست دولتی را به نمایش گذاشته اند

بوی باران | محمد خاتمی شامگاه چهارشنبه در ضیافت افطار جمعی از دوستان و عده ای از مسؤولان پیشین و کنونی و خانواده های آنان با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی گفت: این رژیم که بنیادش بر غصب و اشغال و سرکوب است در این روزها و در هنگامی که مسلمانان روزه دار غزه همچنان در محاصره به سر می برند جنایتی بی همانند آفریده و تروریسم دولتی را در کریه ترین وجه خود نمایش گذاشت.
وی با بیان اینکه مقاومت مظلومانه مردم رنج کشیده فلسطین در برابر این جنایات وحشیانه، حماسه ای با شکوه بوده و هست، افزود: درود خداوند بر شهیدان و جانبازان و زنان و مردان مقاوم فلسطین در غزه و ننگ و نفرین بر جنایت آفرینان و حامیان آنان.
خاتمی خاطرنشان کرد: ملت شریف ایران با اقتداء به رهبری والاقدر خود حضرت خمینی(ره)’);” class=”tag”>امام خمینی(ره) که همواره خطر بزرگ رژیم صهیونیستی را به مسلمانان تذکر می داد و همبستگی و مقاومت در برابر آن را توصیه می کرد همیشه خود را در کنار مظلومان بویژه فلسطینیان قهرمان دیده است.
وی افزود: ملت ایران به یاری خداوند روز قدس را که میراث ارجمند امام(ره) است در شکوهمندانه ترین وضع خود بزرگ خواهد داشت با این امید که همه مسلمانان و همه آزادگان با محکوم کردن جنایات اخیر و حمایت برخی از دولت ها و سکوت دولت های دیگر رسالت دینی، انقلابی و انسانی خود را به انجام رسانند

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا