سرخط خبرهای سازمان

بیانیه سازمان عدالت وآزادی پیرامون حمله تروریستی به سردار شهید قاسم سلیمانی و شماری از همرزمانش

در پی اقدام تروریستی دولت ایالات متحده امریکا در به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی و شماری از همرزمانش، سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با انتشار بیانیه‌ای این عملیات تروریستی را به‌شدت محکوم کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

شهادت سردار بزرگ و پرافتخار جمهوری اسلامی ایران سپهبد پاسدار سردار قاسم سلیمانی که در خط مقدم مبارزه با گروهکهای تروریستی منطقه نظیر داعش و طالبان و القاعده بود، اقدامی تروریستی و هولناک است که با هیچ‌یک از قواعد حقوق بین‌الملل و اصول انسانیت سازگار نیست.
این جنایت خطرناک و آتش‌افروزانه می‌تواند بر دامنه خشونت‌ها و تنش‌ها در منطقه آشوب‌زده خاورمیانه بیفزاید که دود آن به چشم مردم مظلوم این منطقه خواهد رفت.
شهید قاسم سلیمانی فرماندهی فروتن و پاسداری دلاور بود که فراتر از قالب‌های تنگ خطی و سیاسی، در دفاع از میهن و مبارزه با تروریسم، سر از پا نمی‌شناخت.
سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با محکومیت شدید این اقدام تروریستی و جنگ‌افروزانه دولت ترامپ، شهادت سردار سلیمانی را به ملت ایران، مقام معظم رهبری، خانواده، همرزمان و علاقه‌مندان آن فقیدِ شهید، تبریک و تسلیت عرض کرده و از خداوند رحمان و رحیم برای ایشان طلب رحمت و مغفرت دارد.
این سازمان اطمینان دارد که نظام جمهوری اسلامی در چهارچوب سه اصل عزت، حکمت و مصلحت و با نظرداشت منافع ایران و ملت‌های مظلوم منطقه، واکنشی بازدارنده و مدبرانه را در برابر عاملان این جنایت هولناک نشان خواهد داد.

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی
۱۳ دی‌ماه ۱۳۹۸

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا