سرخط خبرهای سازمان

نظری به عنوان عضو شورای شهر شیراز سوگند یاد کرد

مراسم تحلیف عضو علی البدل شورای اسلامی شیراز، با حضور معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان شیراز، در صحن علنی شورا برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی واموربین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، در هشتادو هشتمین جلسه صحن علنی، پس از تکریم «سیروس پاک‌فطرت» به عنوان عضو سابق شورا، مراسم تحلیف «سعید نظری» به عنوان عضو جدید شورا برگزار شد.

نظری درمتن سوگند، قسم یاد کرد که، ضمن همکاری صادقانه با سایر اعضای شورا و مدیران شهرداری، در حفاظت اموال عمومی شهر و شهرداری تمامی سعی و تلاش خود را به کارگرفته و همواره امانت‌دار شهروندان بوده و در راستای رعایت صرفه، صلاح و پیشرفت امور شهر و شهرداری اهتمام ورزد.

گفتنی است سعید نظری متولد ۱۳۵۸ در شهر زرقان، خبرنگار و روزنامه نگار و فعال سیاسی است.

وی دانش آموخته مهندسی صنایع است و در سالهای ۷۹ تا ۹۰ عضو جهاددانشگاهی فارس و خبرنگار خبرگزاری ایسنا و روزنامه‌های نیم نگاه و افسانه بوده است‌.

در‌کارنامه وی مدیریت مرکز فعالیت‌های قرآنی دانشحویان استان فارس دیده می‌شود و سابقه کارشناسی و مشاوره صنعتی در سیستم‌‌های مدیریت کیفیت دارد.

نظری در فعالیت های سیاسی رییس سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی شعبه شیراز از احزاب اصلاح است و رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان فارس در پاییز و زمستان ۹۷ بوده است.

نظری پیش از عضویت در شورای شهر ، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شورای شهر شیراز و رییس هیات مدیره شورای هماهنگی روابط عمومی ‌های شهرستان شیراز بوده است.

وی عضو انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان خبری استان فارس نیز هست.  وی، در انتخابات سال ۱۳۹۶، با ۵۵ هزارو ۲۴۵ رای، به عنوان نخستین عضو علی البدل برگزیده شورای اسلامی شهر شیراز معرفی شد که پس از استعفا «سیروس پاک‌فطرت»، امروز رسما به شورای اسلامی شهر شیراز راه یافت

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا