سرخط خبرهای سازمان

سازمان عدالت و آزادی: “نکویی” سرمایه ای نمادین برای جریان سرافراز اصلاحات و بالاتر از آن برای ایران سربلند، محسوب می شود که باید قدر او را دانست

 

🔰سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی منطقه اصفهان به مناسبت برگزاری همایش “آیت نکویی” در نکوداشت بیش از ۵٠ سال مجاهدات و خدمات صادقانه استاد سید علی نکویی بیانیه ای صادر کرد. متن کامل بیانیه سازمان به شرح زیر است:

✅به نام خداوند جان و خرد

ایران سرافراز ما همواره وامدار تلاش بی دریغ زنان و مردانی حق طلب و از خود گذشته است که در مقاطع گوناگون تاریخ و در جغرافیای پرافتخار این سرزمین اهورایی، جان و توان و آبروی خویش را در طبق اخلاص نهاده و برترین فضیلتهای بشری یعنی پارسایی، خردمندی و فداکاری را برای نسل های آینده تعریف و تفسیر کرده و سرمشقی نیکو از منش والا و روش مدبرانه خویش ترسیم کرده اند.

سرور گرانمایه و استاد ارجمند جناب آقای حاج سید علی نکویی در شمار همین نادر مردانی است که در طول بیش از ۵٠ سال مجاهدت خالصانه و خدمت صادقانه به مردم شریف و مدیریت کارساز و مدبرانه در خطه های گوناگون کشورمان، جز رضایت حق و گره گشایی از کار فروبسته خلق، چیزی فراچشم نداشته و به حق در زمره مفاخر این ملک و ملت در شمار است.

این مرد شریف، انسانی وارسته و آراسته به فضایل ستوده اخلاقی و نمونه ای کم نظیر از مدیران توانمند و برجسته ای است که سعه صدر، نیکخویی و دادگری را توام با قاطعیت، تیزهوشی و مناعت طبع داراست و در پاک نفسی و پاکدستی کوچکترین غبار تردیدی بر دامن شخصیتش ننشسته است.

ایشان در عرصه های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، از مدیران برجسته ای است که با منش والا، تدبیر استوار، هوشمندی مثال زدنی، درایت گره‌گشا و تجربه گرانبارش، سرمایه ای نمادین برای جریان سرافراز اصلاحات و بالاتر از آن برای ایران سربلند، محسوب می شود که باید وجود او را قدر دانست.

“سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی” همت بلند این شخصیت والامنش را می‌ستاید و بر تلاش والایش ارج می‌نهد و از خداوند کریم، عمری دراز همراه با سرافرازی و تندرستی برای این پیر روشن ضمیر و پاک نهاد، مسئلت دارد.

بر این رواق زبرجد نوشته اند به زر
که جز “نکویی” اهل کرم نخواهد ماند

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی منطقه اصفهان
١٩ مهرماه ١٣٩٧

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا