سرخط خبرهای سازمان

پیام تسلیت سازمان عدالت و آزادی در پی درگذشت محمد بسته نگار

🏴🏴 سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با انتشار پیامی درگذشت محمد بسته نگار عضو شورای فعالان ملی-مذهبی و از مبارزان پیش از انقلاب را به خاندان و همرزمان او تسلیت گفت.

 

🏴🏴 متن پیام تسلیت این تشکل اصلاح طلب به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرامِ

🏴 چهره درخشان دیگری از مجاهدان فی سبیل الله و از کوشندگان راه عدالت و آزادی، دعوت حق را لبیک گفت و سر بر آستان جانان نهاد.

🏴 درگذشت انسان شریف و متواضع و اندیشمند مومن و نستوه شادروان آقای محمد بسته نگار داغی سخت بر دل همه دوستداران اسلام و ایران نشاند و کام یاران و علاقه مندانش را تلخ کرد.

🏴 آن سیاستمدار صادق که از پیشگامان مبارزه با استبداد و استعمار و از دلباختگان مرام و مسلک زنده یاد دکتر محمد مصدق و از یاران و همرزمان بزرگانی چون آیت الله طالقانی، مهندس بازرگان، دکتر سحابی، دکتر شریعتی و مهندس سحابی -رحمت خدا بر آنان- بود، دینداری نواندیشانه را با میهن دوستی صادقانه در آمیخته بود و در این راه پر افتخار از تحمل مصائب و مشقات نمی هراسید و خم به ابرو نمی آورد.

🏴 “سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی” این ضایعه اسفبار را به همه یاران و همرزمان آن فقید سعید، شورای فعالان ملی و مذهبی، خاندان های سوگوار بسته نگار و طالقانی و به ویژه همسر ارجمندش سرکار خانم طاهره طالقانی تسلیت عرض کرده و از خداوند مهربان، برای آن عزیز درگذشته علو درجات و حشر با مجاهدان راه خدا و برای بازماندگان شکیبایی و تندرستی خواستار است.

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی
١٩ تیرماه ١٣٩٧

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا