سرخط خبرهای سازمان

پیام تسلیت سازمان عدالت و آزادی در پی درگذشت پدر دکتر سید مصطفی تاجزاده

🏴🏴 دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با انتشار پیامی درگذشت مرحوم مغفور آقای سید مظفر تاجزاده هرندی را به فرزند ارجمندش دکتر سید مصطفی تاجزاده تسلیت گفت. متن پیام مهدی مقدری به شرح زیر است:

🔰🔰🔰🔰🔰

▪بسم الله الرحمن الرحیم

◾ وَ بَشِّرِ الصَّابِرِینَ الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

سرور گرانمایه و مجاهد آزاده
جناب آقای دکتر سید مصطفی تاجزاده

سلام علیکم بما صبرتم

▪ مشیت خداوندی بر این تعلق گرفت که مرد شریف و بنده بی آزار خدا مرحوم مغفور آقای حاج سید مظفر تاجزاده، چهره در نقاب خاک کشد و میهمان خوان رحمت و کرم بی منتهای حضرت کریم گردد.

▪برای آن انسان شرافتمند و والامنش همین افتخار بس که شخصیتی شایسته و نستوه چون شما را در آغوش محبت خود پرورید و سالیانی دراز، هجران ناروا و جانکاه فرزند دلبند و دربند خویش را صبورانه و مظلومانه تحمل کرد و لب به شکوه و شکایت نگشود.

▪در این غم تابسوز با شما شریکم و مطمئن هستم که دل استوار و جان متوکل شما در این مصیبت نیز چون مصائب سخت دیگر، شکیبایی پیشه خواهد کرد و در برابر قضای الاهی سر تسلیم و رضا فرود خواهد آورد.

▪این ضایعه اندوهبار را به جناب عالی که اسطوره صبر و استقامت هستید و به خاندان معظم تاجزاده تسلیت عرض کرده و از درگاه حضرت حق برای آن فقید سعید آمرزش و آرامش و اجر صابران در راه خدا و برای همه بازماندگان شکیبایی و پاداش نیک خواستارم.

مهدی مقدری
دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی

١١ تیرماه ١٣٩٧

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا