سرخط خبرهای سازمان

پیام تبریک سخنگوی سازمان عدالت و آزادی به مناسبت پیروزی افتخار آفرینان فوتبال و والیبال کشور

 

مسعود رهبری، سخنگوی سازمان عدالت و آزادی، طی پیامی پیروزی تیم های ملی فوتبال و والیبال جمهوری اسلامی را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است.

پیروزی افتخارآفرین تیم‌های ملی فوتبال و والیبال جمهوری اسلامی ایران در جام جهانی فوتبال و لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۸ بار دیگر غریو شادی و بانگ سرور را در سراسر کشور ما و در میان میلیون‌ها ایرانی ساکن در خارج کشور طنین‌انداز کرد.

این شادی‌های ملی و فریادهای بلند خوشحالی که تمام مرزهای عقیدتی، سیاسی، قومی و زبانی را درمی‌نوردد و چتر زیبای نشاط را بر فراز تمام ایرانیان می‌گستراند، فرصتی بی‌نظیر و غنیمتی بسیار ارزشمند است که می‌توان در پرتو آن، شکاف‌های اجتماعی و کینه‌های تاریخی را ترمیم کرد و پایه‌های صلح و مهر و دوستی را استوارتر ساخت.

در این زمانه که دشمنی‌های خارجی و تنگناهای داخلی دست‌ به دست هم داده‌اند تا سایۀ یأس و ناامیدی و افتراق را در کشور بگسترانند و سوسوی امید را از پیش چشمان ملت بربایند، جوانان غیرتمند ورزش ایران با تلاش و همت و انسجام تیمی خویش، قله‌های افتخار را فتح می‌کنند و این پیغام روشن را برای ما به ارمغان می‌آورند که می‌توان در سخت‌ترین شرایط و در برابر قدرترین قدرت‌ها به‌شرط وحدت، اعتماد، پایداری و بهره‌مندی از دانش فنی، ضربان نشاط و امید را به کالبد خسته بازگرداند.

پیام دیگر این پیروزی‌ها این است که حمایت جدی از تمام رشته‌های ورزشی و ایجاد بسترهای شادی و نشاط اجتماعی با حضور و مشارکت تمام اقشار مردم و ازجمله زنان و دختران باهمت، پرشور و مستعد ایرانی، می‌تواند پادزهری برای تلخی فشارها، تهدیدها و نگرانی‌های داخلی و بین‌المللی در حوزه‌های سیاسی و اقتصادی باشد و نقشی مهم در افزایش و تعمیق آشتی ملی و انسجام اجتماعی ایفا کند.

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی ضمن عرض شادباش این پیروزی‌ها به مربیان و بازی‌کنان تیم‌های ملی فوتبال و والیبال، تداوم این افتخارات و استمرار شادی‌های ملی را برای ملت نجیب و صبور ایران آرزو دارد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا