سرخط خبرهای سازمان

پیام تسلیت سازمان عدالت و آزادی در پی درگذشت آیت الله سید مهدی طباطبایی

🏴🏴 در پی ارتحال عالم ربانی و استاد اخلاق مرحوم آیت الله سید مهدی طباطبایی (طاب ثراه) سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با انتشار بیانیه ای این ضایعه را به پیشگاه حضرت ولی عصر و مومنان حق جو تسلیت گفت. متن این پیام به شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اذا مات المؤمن الفقیه ثلم فی الاسلام ثلمه لایسدها شیء

عالم ربانی و فقیه صمدانی مرحوم مغفور آیت الله حاج سید مهدی طباطبایی(طاب ثراه) در نخستین روز از ماه مبارک رمضان، با دلی پاک و روحی باصفا، دعوت حق را لبیک گفت و به دیدار معبود جل و علا شتافت.

این روحانی خدمتگزار و عالم بزرگوار از یاران امام راحل عظیم الشان(قدس سره) و آراسته به زینت علم و تقوی و اخلاق حسنه بود و با زهد و عمل خالصانه خویش، از داعیان الی الله و یاور محرومان و نیازمندان به شمار می رفت.

این شخصیت والامقام، هنگامی که قدرت و سیاست در برابر حق و عدالت صف آرایی کرد، با زبان و بیان گویای خویش در دفاع از حق و عدالت تردید نکرد و نشان داد که حاضر نیست دین و شرف خود را به دنیای ستمگران و ارباب بی مروت قدرت بفروشد و از این رو اسوه ای حسنه برای همه روحانیان آخرت اندیش و مومنان حق جو به یادگار گذاشت. رحمه الله علیه رحمه واسعه

“سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی” ارتحال جانگداز این عالم مجاهد و روحانی پارسا را به پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر (عجل الله فرجه) و خاندان معظم و همه علاقه مندان به آن استاد اخلاق تسلیت عرض کرده و در این ماه رحمت و مغفرت از حضرت کریم، برای روح بلند آن فقید سعید، علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت دارد.

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی
٢٨ اردیبهشت ١٣٩٧

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا