سرخط خبرهای سازمان

پیام تسلیت سازمان عدالت و آزادی به دکتر زهرا رهنورد

در پی درگذشت بانوی والامنش حاجیه خانم احترام السادات نواب صفوی، سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با انتشار پیامی این مصیبت جانکاه را به فرزند ارجمندش سرکار خانم دکتر زهرا رهنورد، تسلیت گفت. متن این پیام تسلیت به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

 

محضر بانوی فرهیخته و سرافراز سرکار خانم دکتر زهرا رهنورد

در روز وفات بانوی آب و آیینه حضرت  فاطمه زهرا سلام الله علیها، شما نیز سوگوار مادر مهربان‌تان بانوی والامنش و بزرگوار علویه مجلله حاجیه خانم احترام‌السادات نواب صفوی، شده‌اید.

برای این مادر بافضیلت همین افتخار بس که فرزندی فرهیخته چون شما را در دامان مهر خویش پرورید که به حق اسطوره صبر و مقاومت و اسوه‌ای ارزشمند برای زنان ایران زمین و باقیات الصالحاتی برای آن بانوی نیکوکار هستید هرچند که سوگمندانه این مادر رنج دیده در سال‌های پایانی عمر پربرکت خود از دیدار فرزند دلبندش محروم و همواره چشم انتظار و نگران او بود.

یقین داریم که دل دریایی و جان متوکل شما در این مصیبت جانگزا نیز مانند بسیاری سختی‌های دیگر، صبور و استوار خواهد بود و در برابر قضای الاهی، سر تسلیم و رضا فرود خواهد آورد.

“سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی” صمیمانه این ضایعه اندوه‌بار را به خاندان داغدیده و به ویژه سرکار عالی و سرور گرانمایه جناب آقای مهندس میرحسین موسوی، تسلیت عرض کرده و امیدوار است خدای بزرگ روح بلند آن فقیده سعیده را در آغوش آمرزش و مهربانی بیکرانش ماوا دهد و به بازماندگان شکیبایی و پاداش نیک عنایت فرماید و گشایشی در کار فروبسته مظلومان گرفتار در حصر و بند فراهم آورد.

 

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی

یکم اسفند ١٣٩۶

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا