سرخط خبرهای سازمان

مصاحبه دبیرعلمی « دومین همایش الگوی ایرانی توسعه با محوریت توسعه شهری »

پیام نیک نشان ؛ دبیرعلمی دومین همایش الگوی ایرانی توسعه با محوریت توسعه شهری به تشریح برنامه های اصلی و جانبی همایش پرداخت.

نیک نشان اشاره کرد که دومین همایش الگوی ایرانی توسعه با محوریت توسعه شهری روز پنج شنبه ۰۵/۱۱/۹۶ از ساعت ۱۸ الی ۲۱ در سالن باشگاه کارگران واقع در چهارباغ بالا توسط سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی برگزار می گردد. همچنین پیش بینی گردیده که دو کارگاه آموزشی با عناوین « مولفه های توسعه شهری در تعامل با توسعه پایدار » و « نقش استارتاپ ها در توسعه شهری » در نوبت صبح و بعد از ظهر همان روز در کتابخانه مرکزی اصفهان با ارائه اساتید و صاحب نظران خوشنام اصفهان و تهران برگزار گردد.

دبیر علمی همایش عنوان کرد هدف اصلی کارگاه های آموزشی ، بسط و تشریح توسعه شهری و عناصر و مولفه های تاثیر گذار بر آن است و مخاطب آن فعالان عرصه مدیریت شهری ، دانشجویان و افرادی است که به دنبال ایجاد فرصت های سرمایه گذاری و شغلی در بازار کسب و کار شهری هستند.

رییس کمیسیون اقتصادی سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با تشریح برنامه همایش به این امر اشاره کرد که با توجه به برنامه ریزی صورت پذیرفته ، سخنران افتتاحیه همایش ، جناب آقای دکتر نوروزی ؛ شهردار محترم اصفهان می باشند و پس از آن دو سخنران به ارائه سخنرانی می پردازند و در انتها ، در قالب یک میزگرد ، صاحبنظران به بحث و تبادل نظر می پردازند.

نیک نشان بیان کرد که دو سخنران اصلی همایش ، آقای دکتر سرزعیم ؛ عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی و معاون اقتصادی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و یکی از صاحب نظران برجسته در حوزه توسعه و آقای دکتر اولاد ؛ اقتصادان حوزه توسعه منطقه ای و شهری و مشاور معاون شهردار تهران می باشند و در ادامه در میزگرد ، آقای دکتر اکبری ؛ عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان و آقای دکتر ساسان از اساتید خوشنام اقتصاد و عضو اسبق شورای شهر اصفهان نیز به جمع این اساتید خواهند پیوست .

دبیر علمی همایش از دو رخداد در حاشیه همایش خبر داد و اعلام کرد که در این همایش ، از دو نفر چهره شاخص در توسعه شهری تقدیر به عمل خواهد آمد و همچنین نمایشگاه جانبی کتاب نیز برگزار خواهد شد.

نیک نشان اظهار امیدواری کرد که با حضور مناسب علاقمندان به حوزه توسعه پایدار بالاخص علاقمندان به رشد و توسعه شهر بتوان مطالبات را مستند و راهکارهای مناسب برای بهبود فضای کسب و کار و رونق اقتصادی در محیط شهری را به مسئولین و فعالان اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی نشان داد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا