سرخط خبرهای سازمان

درخواست دبیرکل سازمان عدالت و آزادی از دکتر عارف برای برگزاری نشست اصلاح‌طلبان درباره همه‌پرسی استقلال کردستان عراق

اختصاصی بوی‌باران | دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در نامه‌ای به دکتر عارف به عنوان رییس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان و رییس فراکسیون امید مجلس، خواستار نشست فوری این شورا برای بررسی موضوع همه‌پرسی استقلال کردستان عراق و اتخاذ سیاستی واحد و کارآمد از سوی اصلاح‌طلبان در این باره شد. متن نامه مهدی مقدری به شرح زیر است:

جناب دکتر محمدرضا عارف
رییس محترم شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان
با سلام و احترام
همان‌گونه که مستحضرید برگزاری همه‌پرسی استقلال کردستان عراق، زمینه‌ای از تشویش و نگرانی در خصوص پیامدهای امنیتی این رخداد و سرایت آثار احتمالی به کشورهای همسایه از جمله ایران را فراهم کرده است.
از آنجا که برخوردهای نسنجیده، یا رویکردهای نامناسب در مواجهه با این رخداد و پیامدهای آن می‌تواند تهدیدات و مخاطرات جدی برای جمهوری اسلامی ایران و حقوق شهروندان ایرانی، خاصه هموطنان کرد به همراه داشته باشد، ضروری است تا شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان کشور به فوریت این موضوع و جوانب مختلف آن را بررسی و نسبت به اتخاذ سیاستی واحد و کارآمد اقدام نماید.
از این رو، به نمایندگی از سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی از جنابعالی تقاضا می‌شود تا نسبت به تشکیل جلسه اضطراری شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان اقدام مقتضی را مبذول فرمائید.
ارادتمند شما
مهدی مقدری
دبیرکل و رییس دفترسیاسی سازمان
۱۱مهر ۱۳۹۶

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا