سرخط خبرهای سازمان

تذکرهای سخنگوی شورای شهر اصفهان به وزیر کشور، رییس شورا و شهردار منتخب

عضو هیات رییسه شورای شهر اصفهان در نخستین تذکر دوره جدید شورا، مطالبی را خطاب به وزیر کشور، رییس شورا و شهردار منتخب بیان کرد.

مقدری خطاب به وزیر کشور خاطرنشان ساخت: با توجه به رای اجماعی شورای شهر به دکتر قدرت الله نوروزی به عنوان شهردار اصفهان، و برای تسریع در خدمات رسانی به شهروندان عزیز اصفهانی به وزیر محترم کشور و نهادهای مرتبط تذکر می‌دهم که به خواست و رای مردم و نمایندگانشان در شورا احترام بگذارند و حکم انتصاب شهردار اصفهان را در اسرع وقت امضا و ابلاغ نمایند.

مقدری افزود: تعلل و تاخیر در این اقدام به مصلحت شهر و شهروندان و شهرداری نیست.

سخنگوی شورای شهر اصفهان در بخش دیگری از تذکرش خطاب به رییس شورا اظهار داشت: نظر به اینکه  دانستن حق شهروندان است و “شفافیت” و “شورا و شهرداری شیشه‌ای” یکی از برنامه‌ها و وعده‌های اصلاح‌طلبان به شهروندان بوده است، درخواست دارم رئیس محترم شورای شهر زمینه‌های نرم‌افزاری و سخت‌افراری پخش زنده جلسات و مشروح مذاکرات شورا را فراهم آورند.

مقدری در بخش پایانی تذکرش به دکتر نوروزی، شهردار منتخب گفت: همگان استحضار دارند که “جانشین پروری” و به کار گیری جوانان توانمند و زنان شایسته در مدیریت‌های شهرداری یکی از مهمترین وعده‌ها و برنامه‌های نمایندگان شورای شهر و شهردار منتخب بوده است.

وی تصریح کرد: هم اکنون که دکتر نوروزی در حال آماده شدن برای استقرار در منصب شهرداری و مشغول رایزنی و مذاکره برای تعیین و انتخاب معاونان و مدیران و همکاران جدیدشان هستند، به ایشان تذکر جدی می‌دهم که این مهم را وجهه همت خویش قرار داده و با اعتماد و جدیت، زمینه بهره‌گیری از توان مدیریتی جوانان و زنان را در معاونت‌ها و مدیریت‌های شهرداری اصفهان فراهم آورند و در این زمینه تعلل و تاخیر روا ندارند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا