سرخط خبرهای سازمان

مهدی مقدری در گفتگو با ایسنا: تصویب ایجاد ساز و کار افزایش شفافیت در کمیسیون تلفیق شورا

 

سخنگوی شورای شهر اصفهان در گفتگو با ایسنا از تصویب ارائه طرح “ایجاد ساز و کار افزایش شفافیت” و “رعایت حقوق شهروندی” به عنوان مهم‌ترین مصوبه کمیسیون تلفیق شورای شهر اصفهان نام برده است.

مهدی مقدری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان اظهار کرد: در جلسه امروز کمیسیون تلفیق شورای شهر اصفهان پیشنهاد تشکیل کمیسیون شفافیت و نظارت مطرح شد که اعضاء به اتفاق آراء با ایجاد ساز و کارهای مناسب برای افزایش شفافیت و رعایت حقوق شهروندی موافقت کردند.

وی افزود: البته با توجه به اینکه تغییرات عناوین کمیسیون ها و افزایش آن مطابق ماده ٩۱ آیین نامه داخلی شورای شهر نیازمند اصلاح آیین نامه است، مقرر شد کمیسیونی مرکب از تعدادی اعضاء شورا تشکیل شود و اصلاحات لازم را به شورا ارائه کند و پس از آن تعداد و عناوین جدید کمیسیون‌های شورا به تصویب برسد.

سنخگوی شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: تا ارائه طرح اصلاح آیین نامه و تغییرات لازم، مقرر شد کمیسیون‌های فعلی شورا کار خود را ادامه دهند.

مقدری تصریح کرد: در جلسه علنی تالارِ شورا در هفته آینده اعضای کمیسیون‌های تخصصی شورا، اعضای کمیسیون‌های ماده ۱۰۰، اعضای کمیته‌های نظارتی و نمایندگان شورای شهرستان انتخاب خواهند شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا