سرخط خبرهای سازمان

پیروزی نمایندگان سازمان عدالت و آزادی در انتخابات شوراهای شهر سراسر کشور

اختصاصی بوی باران | نامزدهای سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در اکثریت کرسی‌هایی که در لیست امید بودند، پیروز انتخابات شدند.

با وجود ردصلاحیت برخی از اعضای سازمان عدالت و آزادی و انصراف جمعی زیادی از نامزدهای حزب به نفع لیست‌های امید شهرهای کشور، نامزدهای سازمان در ۱۲ کرسی از ۱۴ کرسی رقابتی، پیروز انتخابات شدند.

بر این اساس در اصفهان مهدی مقدری (دبیرکل سازمان) و دکتر کورش خسروی (عضو شورای مرکزی سازمان) ۲ صندلی از ۱۳ صندلی شورای شهر را به دست آوردند. در تهران دکتر الهام فخاری (رییس منطقه تهران سازمان و مشاور امور زنان دبیرکل حزب) با بیش از یک میلیون رای به شورای شهر راه یافت. در اراک نیز دکتر سعید نادری (رییس منطقه مرکزی سازمان) با اکثریت آرای به دست آمده راهی شورای شهر شد. در اردبیل نیز چهار کرسی شورای شهر به آقایان علیرضا غریبی، علیرضا پوستی، یعقوب عزیززاده و حسین افسانه رسید و همچنین بهمن آذروش عضو علی البدل شورا شد. در سلماس، بهروز سیامی تمری ( رییس حوزه سلماس سازمان) پیروز انتخابات شد.

در شهرضا نیز سیدمهدی فاطمی (عضو شورای حوزه شهرضا) به پارلمان شهری راه یافت. و در شیراز، سعید نظری (عضو شورای منطقه فارس سازمان) با اختلاف اندک عضو علی البدل شورای شهر شیراز شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا