سرخط خبرهای سازمان

سید محمد خاتمی در دیدار با اعضای سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی: اعتمادسازی بزرگترین عامل حفظ امنیت پایدار حکومت و جامعه است

اختصاصی بوی باران | دبیرکل، اعضای شورای مرکزی، دفتر سیاسی، هیئت اجرایی و رؤسای مناطق سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی ظهر روز سه شنبه سوم اسفندماه جاری با حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی دیدار کردند. در این دیدار صمیمی که پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر برگزار شد، آقای خاتمی ضمن ابراز خوشوقتی از دیدار با اعضای سازمان، به تشریح جایگاه عدالت، آزادی و معنویت از منظر اندیشه دینی و گفتمان اصلاح طلبی پرداخت و این سه عامل را در کنار امنیت نیازهای اساسی یک جامعه متعادل و پویا دانست.

رئیس دولت اصلاحات، آزادی بدون عدالت و عدالت بدون آزادی را ناقص توصیف کرد و افزود: ما خواهان توسعه متوازن و پایدار هستیم ولی نباید برنامه های توسعه به گونه ای اجرا شود که عده ای زیر چرخهای توسعه له شوند.

سید محمد خاتمی خاطرنشان ساخت: امنیت نیز از نیازهای اساسی جامعه است و در عین حال که حفظ امنیت حکومت لازم است نباید فراموش کرد که امنیت حکومت مقدمه تامین امنیت و آزادی انسان و جامعه است. خاتمی بزرگترین عامل تضمین امنیت پایدار حکومت و جامعه را اعتمادسازی متقابل ارزشیابی کرد و گفت: انسانها شاید بتوانند فقر را تحمل کنند اما تحقیر را تحمل نخواهند کرد.

در ابتدای این دیدار مهدی مقدری دبیرکل، علیرضا صادقیان رئیس شورای مرکزی و الهام فخاری نماینده سازمان در شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گزارشی از تاریخچه، فعالیت‌ها و برنامه های سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی ارائه کردند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا