سرخط خبرهای سازمان

رییس ستاد برگزاری یازدهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی: نقشه راه سازمان برای انتخابات ٩۶ در کنگره یازدهم نهایی می‌شود

اختصاصی بوی باران | امیر طاهری رییس ستاد برگزاری یازدهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی در گفتگو با بوی باران از تقدیم لایحه پیشنهادی شورای مرکزی درباره کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری به کنگره حزب خبر داد و گفت: در صورت تصویب کنگره، کاندیدای مورد حمایت حزب معرفی خواهد شد‌.

طاهری درباره شعار کنگره یازدهم گفت: شعار این کنگره “صلح و اصلاحات با تداوم عقلانیت و امید” انتخاب شده است و افزود: جمع بندی شورای مرکزی حزب حمایت از تداوم عقلانیت جاری در اداره کشور و تقویت و اشاعه امید در جامعه بود و به همین دلیل شعاری متناسب نیز انتخاب شد.
عضو شورای مرکزی سازمان عدالت و آزادی در ادامه از حضور مهمانانی از مجلس و دولت در آیین گشایش کنگره یازدهم گفت و به سخنرانی دکتر علیرضا علوی تبار فعال سیاسی و روزنامه نگار اصلاح طلب در مراسم صبح روز کنگره اشاره کرد.
وی در پاسخ به سوال بوی باران درباره چگونگی حضور اعضای حزب بیان داشت: اعضای حزب از سراسر کشور با توجه به سهمیه های اعلام شده در کنگره حضور خواهند یافت.
او ادامه داد: مراسم روز کنگره در دو بخش صبح و بعد از ظهر برنامه ریزی شده که در بخش نخست با حضور نمایندگان احزاب، کنشگران سیاسی و اجتماعی و فرهنگی و بخش دوم برای بررسی لوایح، ارائه گزارش های درون تشکیلاتی، بررسی و تصویب لایحه سیاستهای کلان انتخابات ۹۶ و به طور ویژه برای بررسی و تصویب کاندیدای مورد حمایت حزب و در واقع نهایی کردن نقشه راه سازمان برای انتخابات پیش رو صرفا با حضور اعضای کنگره حزب و به صورت غیرعلنی برگزار خواهد شد.
رییس ستاد برگزاری یازدهمین کنگره در پایان به ویژه برنامه بیستمین سالگرد تاسیس حزب اشاره کرد و از برنامه ریزی ستاد پاسداشت سالگرد برای تجلیل از هیات موسس حزب، برگزاری نمایشگاه عکس فعالیت های حزب در ادوار مختلف و نمایشگاه کتاب به عنوان بخش جنبی مراسم کنگره خبر داد.

 

۹۵/۱۱/۱۲

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا