سرخط خبرهای سازمان

عضو موتلفه خبر داد؛ آغاز فعالیت‌ها برای همگرایی اصولگرایان

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه همگرایی بین اصولگرایان آغاز شده است، گفت: امیدوارم این امر به وحدت نهایی اصولگرایان منجر شود.

فاطمه رهبر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو شورای مرکزی حزب موتلفه درباره اقداماتی جهت همگرایی بین اصولگرایان، اظهار داشت: حزب موتلفه یکی از گروه‌های جبهه پیروان خط امام و رهبری است که به عنوان یکی از شاخه‌های جبهه متحد اصولگرایان به حساب می‌آید و در همه دوره‌ها وحدت را حفظ کرده است.
وی ادامه داد: در جهت وحدت بین اصولگرایان، جبهه متحد اصولگرایان یکی از شاخه‌های جدی اصولگرایی است و با صحبت‌ها و رایزنی‌هایی که در حال اتفاق است، انشاالله این امر صورت خواهد گرفت و وحدت و همگرایی بین اصولگرایان باید از این به بعد شکل قوی‌تر و منسجم‌تری به خود بگیرد.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه خاطرنشان کرد: طبیعتاً در همه انتخابات‌ها وحدت بین اصولگرایان هدف اولیه بوده ولی گاهی اوقات مانند انتخابات ریاست جمهوری عدم وحدت باعث عدم پیروزی در آرا برای اصولگرایان شد.
رهبر با بیان اینکه عقل، منطق و توصیه‌های حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری همواره در همه مواقع بر تحقق وحدت بوده است، گفت: شرط عقل برای اصولگرایان در انتخابات‌‌ها حفظ وحدت است تا با صدای واحد در انتخابات‌ها شرکت کنند.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شنیده می‌شود در سازوکاری که جامعه روحانیت مبارز و جبهه پیروان خط امام و رهبری در پیش گرفته‌اند، چند گروه اصولگرا حضور ندارند، تصریح کرد: در حال حاضر ابتدای کار است. خبرهایی شنیده می‌شود که کار همگرایی بین اصولگرایان آغاز شده و انشالله به وحدت نهایی همه گروه‌های اصولگرا بیانجامد.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در خصوص اینکه چقدر به وحدت بین تمام گروه‌های اصولگرا خوشبین هستید، گفت: هدف نهایی همین است که اصولگرایان همگرا شوند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا