سرخط خبرهای سازمان

پیام تسلیت سازمان عدالت و آزادی به حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد خاتمی

اختصاصی بوی باران | سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در پی درگذشت مادر بزرگوار حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی پیام تسلیتی صادر کرد. متن کامل این پیام به شرح زیر است:

ﺑﺴﻢ ﺍﻟﻠﻪ ﺍﻟﺮّﺣﻤﻦ ﺍﻟﺮّﺣﯿﻢ 

ﯾﺎ ﺃَﯾَّﺘُﻬَﺎ ﺍﻟﻨَّﻔْﺲُ ﺍﻟْﻤُﻄْﻤَﺌِﻨَّﺔُ ﺍﺭْﺟِﻌﯽ‏ ﺇِﻟﻰ‏ ﺭَﺑِّﻚِ ﺭﺍﺿِﯿَﺔً ﻣَﺮْﺿِﯿَّﺔً ﻓَﺎﺩْﺧُﻠﯽ‏ ﻓﯽ‏ ﻋِﺒﺎﺩﯼ ﻭَ ﺍﺩْﺧُﻠﯽ‏ ﺟَﻨَّﺘﯽ

“مرگ پایان کبوتر نیست”

محضر مبارک سرور والامنش و فرهیخته حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی (دامت برکات وجوده الشریف)

سلام علیکم

   درگذشت جانگزای بانوی بافضیلت و پارسا مادر گرانقدرتان مرحومه مغفوره حاجیه خانم ضیایی رضوان الله علیها، اندوهی تلخ و خسارتی سترگ برای بیت شریف و نجیب خاتمی است که جز با لطف کریمانه الاهی جبران نخواهد شد.

برای این بانوی پرهیزکار این افتخار بس که سالها دوشادوش و پا به پای عالم روشن اندیش و فقیه آزاده و زنده دل شادروان آیت الله حاج سید روح الله خاتمی -اعلی الله مقامه- مجاهدت نمود و در دامان پاکش فرزندانی شایسته و برازنده همچون حضرت عالی را که به واقع چشم و چراغ ملک و ملت و آبروی دین و روحانیت هستید، پرورید و حیات و مماتش مایه خیر و برکت بود. عاشت سعیده و ماتت حمیده

بی تردید فرهنگ ایران عزیز برای پرورش گوهر گرانبهایی چون شما برای همیشه وامدار این بانوی مهربان خواهد بود و نام نیک “مادرِِِ خاتمی” هماره بر تارک تاریخ این بوم کهن خواهد درخشید.

خوشا آن بانوی سرافراز که با کوله باری از پارسایی و نیک خواهی و شفقت ورزی به بارگاه کرامت ربوبی رخت برکشید و در آغوش مهربانی بی کرانه خداوند رحمان آرام گرفت.

در این مصیبت تابسوز از خداوند بزرگ برای همه ارادتمندان و علاقه مندان و وابستگان بیت شریف خاتمی و به ویژه حضرت عالی که اسوه صبوری و متانت هستید، شکیبایی افزونتر و پاداش نیک و برای روح بلند آن مادر والامقام آرامش ابدی و علو درجات خواستاریم و امیدواریم که ملت شریف ایران همچون همیشه از برکت وجود شریف جناب عالی بهره مند و برخوردار باشد.

ایام عزت مستدام

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی
۱۳ فروردین ماه ۱۳۹۴‏

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا