سرخط خبرهای سازمان

بازخوانی پیام تسلیت سازمان عدالت و آزادی در پی درگذشت حضرت آیت الله سید جلال الدین طاهری

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

بوی باران:  در پی درگذشت حضرت آیت الله سید جلال الدین طاهری، سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با صدور پیامی ارتحال این فقیه مظلوم و وارسته را به پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر (عج) ، حوزه های علمیه، ملت شریف ایران و به ویژه مردم قدر شناس استان اصفهان، تسلیت گفت. متن کامل پیام تسلیت به شرح زیر است:

اذا مات المومن الفقیه ثلم فی الاسلام ثلمه لا یسدها شیء

     خبر سخت ناگوار بود. فقیه مجاهد و بقیه السلف شهدای محراب حضرت آیت الله سید جلال الدین طاهری پس از مدتها رنج بیماری دار فانی را وداع گفت و به جوار رحمت رب العالمین شتافت.

     بی تردید ارتحال این بزرگوار برای مردم شریف اصفهان که عمری اورا در سختی ها در کنار خویش دیده بودند و سالها در سنگر نماز جمعه شاهد خطبه های انقلابی و کوبنده او بودند، تابسوز و جانگداز است.

     کارنامه درخشان این فقیه نستوه چه پیش و چه پس از انقلاب گویای تلاشی پیگیر در راستای اعتلای اسلام و ایران است؛ چه زمانی که در قبل از انقلاب به عنوان شاگرد برجسته و یار وفادار حضرت امام خمینی(ره) به صف مبارزه با استبداد ستمشاهی پیوست و رنج زندان و شکنجه و تبعید را به جان خرید و نیزبه توصیه بزرگ مرجع آزاده جهان تشیع فقیه عالیقدر حضرت آیت الله العظمی منتظری (ره) به اقامه نماز جمعه پرداخت و مسجد اعظم حسین آباد را به پایگاه نشر انقلاب در استان اصفهان تبدیل کرد؛ و چه پس از انقلاب که به عنوان نماینده امام در استان و با حفظ سنگر نماز جمعه دوشادوش رزمندگان به جبهه های جنگ شتافت و فرزند دلبند خویش شهید سید علی طاهری را در دفاع از ملک و ملت خالصانه در طبق اخلاص گذاشت و تقدیم راه خدا نمود؛ و چه آن زمان که با حمایت شجاعانه از بزرگمرد فرهنگ و اندیشه حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی همگامی خود را با ملت اصلاح طلب ایران به نمایش گذاشت و از حماسه آفرینان دوم خرداد شد؛ و چه آن هنگام که به علت مواضع اصلاح طلبانه اش مورد بی مهری ها قرار گرفت و در روز قدس و با زبان روزه در مسند نماز جمعه چون جد بزرگوارش سید شهیدان(ع) مظلومانه آماج حملات ددمنشانه مشتی اراذل نادان و اوباش تحریک شده قرار گرفت و صبر پیشه کرد. عاش سعیدا و مات حمیدا

     هم اکنون آن جان صیقل یافته در پرتو قرآن، تن رنجور و داغدیده خود را واگذاشته و با کوله باری از علم و تقوی و عمل صالح و در آستانه سالگرد رحلت استاد و مرادش امام خمینی به دیدار حق شتافته است. اعلی الله مقامه و اسکنه فسیح جنانه

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی” ارتحال این فقیه مظلوم و وارسته را به پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر (عج) ، حوزه های علمیه، ملت شریف ایران و به ویژه مردم قدر شناس استان اصفهان، بیت رفیع آن مرحوم و خصوصا فرزند دانشمند و ارجمندش جناب آقای دکتر عبدالحسین ساسان تسلیت گفته و از خداوند بزرگ برای آن عالم راحل، علو درجات را خواستار است. فسلام علیه یوم ولد و یوم ارتحل و یوم یبعث حیا.

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی

دوازدهم خرداد نود و دو 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا