سرخط خبرهای سازمان

بایگانی دسته بندی ها : استان ها

پیام تبریک سازمان عدالت و آزادی حوزه نجف آباد به فرماندار جدید شهرستان

درپی انتصاب جناب آقای سهراب مظفرنجفی به فرمانداری ویژه شهرستان نجف آباد نمایندگی سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در این حوزه پیام تبریکی برای ایشان ارسال کرد. بیشتر بخوانید »

رییس منطقه آذربایجان غربی سازمان عدالت و آزادی در گفتگو با ایلنا: اصلاح‌طلبان در اندیشه فتح تمام کرسی‌های شورای شهرهای آذربایجان غربی هستند

سعید فرجی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنای آذربایجان غربی گفت: شورای هماهنگی اصلاحات استان و شهرستان ها در هماهنگی با فعالین شاخص اصلاح طلب شهرها در حال تدوین برنامه های مدیریت شهرها  و انتخابات شوراها، برای ورود تمام و کمال به بحث انتخابات شوراهای شهر است. فرجی با اشاره به برنامه های قابل تامل و خوب شورای عالی سیاستگذاری اصلاح ... بیشتر بخوانید »

فرماندار شیراز در جمع اعضای سازمان عدالت و آزادی: دستگاه‌های محدودکنندۀ احزاب زیر نظر دولت نیستند

«حیدر عالیشوندی» فرماندار شیراز در دیدار اعضای سازمان عدالت و آزادی منطقۀ فارس در شیراز گفت: بعد از حادثۀ سفر دکتر علی مطهری به شیراز، فضا آنچنان در شیراز بسته شده بود که به هیچ‌کس اجازه فعالیت سیاسی نمی‌دادند، اما با تدبیر و درایت، این فضا در دو سال گذشته باز شده و سخنرانان در کمال صحت و آرامش و ... بیشتر بخوانید »

نشست پندار ما با موضوع «جرم سیاسی در فقه و حقوق موضوعه» به همت کمیته آموزش سازمان عدالت و آزادی منطقه فارس برگزار شد

«ابراهیم امینی» فعال سیاسی و نماینده‌ی مجلس ششم در نشست «پندار ما»، که به همت سازمان عدالت و آزادی منطقه فارس، با موضوع «جرم سیاسی در فقه و حقوق موضوعه»، در شیراز برگزار شد، با اشاره به سابقه‌ی بحث جرم سیاسی و امتیازاتی که برای مجرمین سیاسی نسبت به دیگران پیش بینی شده، گفت: مبدأ تدوین جرم سیاسی هم از ... بیشتر بخوانید »

اعضای شورای منطقه بوشهر سازمان عدالت و آزادی منصوب شدند

بوی باران | دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با صدور احکام جداگانه، اعضای شورای منطقه بوشهر حزب را برای یک دوره دو ساله منصوب کرد. مهدی مقدری احکام ایشان را پس از معرفی از سوی رییس شورای منطقه بوشهر به شرح زیر صادر نمود: اکبر صابری شاکر شکیبا سهراب بهبهانی قاسم شکوه عباس حیدری آرش علیزاده زهرا چراغ ... بیشتر بخوانید »

احمد سالک: با همراهی علما و آیت الله مظاهری مانع از تغییر استاندار اصفهان شدیم

به گزارش خبرآنلاین: احمد سالک، نماینده نزدیک به جبهه پایداری اصفهان در مجلس، در پاسخ به سوالی درباره ماجرای تغییر استاندار اصفهان و ورود آیت الله‌ مظاهری به این موضوع گفت: در اصفهان جریان اصلاح طلب با تمام قدرت پیش رفت که استاندار و فرماندار را عوض کند و حتی در این مسیر به سراغ روحانی و جهانگیری نیز رفتند. ... بیشتر بخوانید »

موج برکناری فرمانداران حامی دولت؛ دور جدید انتصاب فرمانداران احمدی‌نژادی در استان اصفهان

اختصاصی بوی باران | با عقب‌نشینی‌های زنجیره‌ای وزارت کشور و کوتاهی استاندار اصفهان در برابر باج‌خواهی دلواپسان و نمایندگان مخالف دولت، شنیده‌ها حاکی‌ست که سجاد، فرماندار لنجان که از حامیان دولت بوده در آستانه برکناری قرار گرفته و یکی از فرمانداران دولت احمدی‌نژاد جایگزین او خواهد شد. گفتنی است، محسن کوهکن، نماینده لنجان در مجلس شواری اسلامی می‌باشد که از ... بیشتر بخوانید »

مصطفی معین در دانشگاه صنعتی اصفهان: رسالت جنبش دانشجویی تنها به داخل دانشگاه مربوط نمی‌شود

 وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دولت‌های اصلاحات، تاکید کرد که رسالت جنبش دانشجویی تنها به داخل دانشگاه مربوط نمی‌شود. به گزارش ایسنا منطقه اصفهان، مصطفی معین  در جلسه‌ای که به همت انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد، اظهار کرد:‌ چند سالی بود که بنده نمی‌توانستم به دلیل برخی از تنگ‌نظری‌ها در دانشگاه صنعتی اصفهان سخنرانی کنم که خوشبختانه ... بیشتر بخوانید »

انتخاب نمایندگان نزدیک به جبهه پایداری به عنوان اعضای هیات نظارت استان اصفهان بر انتخابات شهر و روستا

🔹🔹سه نماینده نزدیک به جبهه پایداری در استان اصفهان به عنوان اعضای هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای این استان انتخاب شدند. حاجی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت: حجت‌الاسلام احمد سالک، اکبر ترکی و حسینعلی حاجی‌دلیگانی از سوی اعضای مجمع نمایندگان استان اصفهان به عنوان اعضای هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا ... بیشتر بخوانید »

سرپرستان حوزه‌های ارومیه، خوی، ماکو، سلماس، شاهین‌دژ و تربیت حیدریه سازمان عدالت و آزادی منصوب شدند

ایلنا | دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با صدور احکام جداگانه‌ای، سرپرستان حوزه‌های تازه تاسیس حزب را در شهرستان‌های ارومیه، خوی، ماکو، سلماس، شاهین‌دژ و تربیت حیدریه منصوب کرد. این افراد از سوی روسای مناطق آذربایجان‌غربی و خراسان‌رضوی معرفی شده و توسط مهدی مقدری به شرح زیر منصوب شده‌اند: جناب آقای حسن فولادی، سرپرست حوزه ارومیه (عضو بنیاد ... بیشتر بخوانید »

بالا