سرخط خبرهای سازمان

بایگانی دسته بندی ها : استان ها

پایان نبرد درخت‌ها و نرده‌ها؛ بررسی عوامل تاثیرگذار بر انتخابات اصفهان

دنیای اقتصاد | امید در اصفهان کارش از جوانه زدن گذشته، نهالی که در سال ۹۲  سربرآورد حالا با تکرار واژگان خود به درختی تناور تبدیل شده که دیگر نوسفر نیست، در این میان تداوم اعتدال بر دوش عواملی سوار شد که پیشتر در معادلات انتخاباتی محلی برای بروز و ظهور بدین شکل را نداشته است. حضور پررنگ شبکه‌های اجتماعی ... بیشتر بخوانید »

دکتر کورش خسروی: اصفهان بهترین اکوسیستم‌ کارآفرینی ایران را داراست

کوروش خسروی متولد ۱۳۴۹ و دکترای شیمی از دانشگاه اصفهان و یکی از مدرسین ملی مباحث کارآفرینی در ایران است. در کارنامه او سرپرستی چندین فعالیت آموزشی، تحقیقاتی و پروژه‌های صنعتی در زمینه کسب و کار و از جمله عضویت در کمیسیون آموزش و پژوهش‌های کاربردی اتاق بازرگانی اصفهان به چشم می‌خورد. از سوابق مدیریتی او می‌توان به مدیرعاملی شرکت ... بیشتر بخوانید »

شیرزاد: اصولگرایان مرد هزینه هستند نه مرد تولید و درآمد

نماینده مردم اصفهان در مجلس ششم گفت: تجربه نشان داده است که در این ۳۰سال هر گاه کار به دست افراد اصولگرا می افتد، عقب هستیم و کارها خراب می شود که این در هر بعد مدیریتی صدق می کند که این مشکل به توسعه نیافتگی اصولگرایان بر می گردد. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان، احمد شیرزاد عصر روز ... بیشتر بخوانید »

رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان اصفهان: از تخریب دیگران منع شده ایم

رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در استان اصفهان گفت: سخنان آقای روحانی در ستاد پخش و عنوان خواهد شد. اما به این دلیل که به اخلاق و انسانیت پایبند هستیم و این موضوع از بایدهای آقای روحانی و دولت او است، از تخریب دیگران به شدت منع شده ایم. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان، علی نکویی امروز (جمعه) در ... بیشتر بخوانید »

پیام تسلیت سازمان عدالت و آزادی در پی شهادت مرزبانان

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با صدور پیامی اقدام تروریستی اخیر در به شهادت رساندن جمعی از سربازان ایران زمین در نقطه‌ صفر مرزی میرجاوه سیستان و بلوچستان را محکوم کرد. متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم به شهادت رساندن مرزبانان شجاع و غیور ایران به مثابه زخم زدن بر قلب یکایک ایرانیان بوده و ... بیشتر بخوانید »

شیراز، شهر پیرمردهاست؛ وقت آن است که شهردار زن داشته باشیم

شیراز، شهر پیرمردهاست وقت آن است که شهردار زن داشته باشیم اختصاصی بوی باران در آستانه‌ی پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با سیده مریم موسوی، عضو منطقه فارس سازمان عدالت و آزادی و کنشگر اجتماعی از چالش‌ها و چشم‌اندازهای مدیریتی شهر شیراز و نقش زنان و جوانانِ اصلاح‌طلب در انتخابات پیش رو صحبت کردیم: متأسفانه درر روزهای اخیر ... بیشتر بخوانید »

انتقاد رییس ستاد اصلاح طلبان اصفهان از عملکرد جناح راست در مدیریت شهر

ایرنا-رئیس ستاد انتخابات اصلاح طلبان در شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: مدیریت شهری اصفهان در ۱۳ سال گذشته در اختیار یک گروه و جریان خاص قرار داشت. به گزارش ایرنا، قدرت الله نوروزی پنجشنبه شب در همایش سازمان عدالت و آزادی در اصفهان افزود: اینک زمان آن فرا رسیده است تا با ورود نیروهای سایر گروه ها به شورای ... بیشتر بخوانید »

ناکجاآباد دست‌نیافتنی! ؛ نقدی بر برنامه‌ریزی شهری اصفهان

shahrdari

تحریریه بوی باران | بدون شک یکی از ابزارهای پیشرفت شهرها در دنیای امروز داشتن نقشه راه و برنامه‌های بلندمدت برای پیشرفت می‌باشد. در صورتی که برنامه مورد نظر به درستی و منطبق با منابع موجود شهر تنظیم گردد می‌تواند به عنوان یک راهبر مناسب عمل کرده و کلیه بخش‌های شهر را در رسیدن به اهداف مورد نظر راهنمایی کند. ... بیشتر بخوانید »

مقدری در گفت‌وگو با دنیای اقتصاد: اوضاع و احوال صنعت و اقتصاد زمانی خوب می‌شود که حال سیاسی جامعه خوب باشد / کنشگران اقتصادی از نزدیک شدن به کنشگران حزبی ترس دارند / برنامه‎‌های انتخاباتی ما در راستای رنج کمتر و رفاه بیشتر برای مردم است

احزاب سیاسی اصفهان همواره در حوزه اقتصاد زمینگیر شده و لنگ‌لنگان راه دشوار تحزب را طی کرده‌اند. در دو سال گذشته نشانه‌هایی از رونق سیاسی با تکیه بر فعالیت احزاب و تشکل‌های سیاسی در اصفهان به چشم آمد اما معضلات اقتصادی همچنان‌که رکود و تورم بازار را از نفس انداخته، راه توسعه را برای احزاب تاریک ساخته است. در گفت‌وگوی ... بیشتر بخوانید »

سرپرستان سه منطقه یزد، البرز و کهگیلویه و بویراحمد سازمان عدالت و آزادی منصوب شدند

اختصاصی بوی باران | دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با صدور احکام جداگانه‌ای، سرپرستان سه منطقه یزد، البرز و کهگیلویه و بویراحمد حزب را منصوب کرد. بر اساس احکام صادر شده، “رضا سالیانی” سرپرست منطقه یزد، “محسن صادقیان” سرپرست منطقه البرز و “عسکر عرفانی‌زاده” سرپرست منطقه کهگیلویه و بویراحمد شدند. مطابق آیین‌نامه راه‌اندازی مناطق سازمان، پس از معرفی ... بیشتر بخوانید »

بالا