سرخط خبرهای سازمان

بایگانی دسته بندی ها : درباره سازمان

بازخوانی پیام‌ها و سخنان چهره‌های ملی درباره سازمان عدالت و آزادی

منبع: نشریه عدالت و آزادی | در سال‌ها و کنگره‌های اخیر سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی، شخصیت‌ها و چهره‌های اصلاح‌طلب با صدور پیام و یا سخنرانی در جمع اعضای کنگره حزب، به اعلام مواضع خویش درباره مساله تحزب، توسعه سیاسی و یا سازمان پرداختند.   تلاش برای حفظ و گسترش تشکیلات نخستین بار، پیامی که از رهبر اصلاحات ایران ... بیشتر بخوانید »

سازمان عدالت و آزادی نمادی از پویایى فعالیت حزبی در ایران | آذر منصوری

آذر منصوری . فعال سیاسی | طلوع احزاب در ایران قدمتی به طول برآمدن نظم نوین جهانى و یا پیشتر نهضت مشروطه‌خواهی در ایران دارد. بخشى از سامانه‌هاى سیاسى که قرار بود در مجاورت نهادهاى انتخابی و گردش آزادانه اطلاعات ومدرنیسم، آرمانشهر دولت_ملت نیز در ایران محقق نمایند. اما با گذشت نزدیک به یک قرن از طلوع مدرنیسم در ایران، ... بیشتر بخوانید »

شانزدهمین شماره “عدالت و آزادی” منتشر شد؛ بار دیگر روحانی

شانزدهمین شماره “عدالت و آزادی” منتشر شد. این شماره پرونده یازدهمین کنگره حزب است. در این شماره می خوانید: سیاست و انتخابات: ساماندهی جنبش اجتماعی و بهبودخواهی حکومتی | علیرضا علوی‌تبار آشتی ملی برای آینده ایران | عبدالله رمضان‌زاده ضرورت کنش جبهه‌ای احزاب اصلاح‌طلب | سعید فرجی راه درمان رکود توسعه سیاسی | روح‌الله قاسم‌زاده درس‌هایی برای انتخابات شوراهای شهر ... بیشتر بخوانید »

سرپرستان سه منطقه یزد، البرز و کهگیلویه و بویراحمد سازمان عدالت و آزادی منصوب شدند

اختصاصی بوی باران | دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با صدور احکام جداگانه‌ای، سرپرستان سه منطقه یزد، البرز و کهگیلویه و بویراحمد حزب را منصوب کرد. بر اساس احکام صادر شده، “رضا سالیانی” سرپرست منطقه یزد، “محسن صادقیان” سرپرست منطقه البرز و “عسکر عرفانی‌زاده” سرپرست منطقه کهگیلویه و بویراحمد شدند. مطابق آیین‌نامه راه‌اندازی مناطق سازمان، پس از معرفی ... بیشتر بخوانید »

متن برنامه انتخاباتی سازمان عدالت و آزادی برای شوراهای اسلامی کشور منتشر شد

اختصاصی بوی باران | سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی متن برنامه های خود در انتخابات شوراهای اسلامی کشور را منتشر کرد. سازمان این متن را به دکتر کمالی، رییس کارگروه برنامه ها و سیاست های شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان کشور تقدیم کرد تا در تنظیم برنامه نهایی اصلاح طلبان مورد استفاده قرار بگیرد. مواد ۶۶گانه این برنامه برای ... بیشتر بخوانید »

گزارشی از جلسه هم اندیشی نجف آباد با موضوع “تحزب و روند کار حزبی”

در روز دوشنبه مورخ ۱۸ بهمن ماه ۹۵ جلسه هم اندیشی با موضوع «تحزب و روندکار حزبی» با سرپرستی خانم حکیمه پوراسماعیلی در دفتر سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی حوزه نجف آباد برگزار شد. در این جلسه، ابتدا تعریف حزب در مصوبۀ مجلس شورای اسلامی بیان شد و سپس افراد حاضر به بیان تعریف آن از نظرگاه خود پرداختند ... بیشتر بخوانید »

سازمان عدالت و آزادی: ۲۲ بهمن صحنۀ زیبای نمایش «آشتی ملی» و ترجیح منافع ملی بر هر منفعت شخصی و گروهی است

فراخوان سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی ۲۲ بهمن، فرصتی برای مرور و یادآوری آرمان‌ها و شعارهای اصیل و بنیادین مردمی‌ترین انقلاب قرن بیستم و ارزیابی میزان انطباق رویکردها، سیاست‌ها و عملکردهای حاکم بر کشور با آن شعارهاست. رفع و زدایش استیلای بیگانگان از مقدرات کشور، تأمین آزادی‌های ... بیشتر بخوانید »

انتقاد رییس منطقه اصفهان سازمان عدالت و آزادی از کج سلیقگی در انتخاب سخنران مراسم ۲۲ بهمن اصفهان

اختصاصی بوی باران | رییس منطقه اصفهان سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی ضمن انتقاد از انتخاب سخنران مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در اصفهان، آمادگی اعضای حزب را برای شرکت در راهپیمایی این روز دعوت کرد. مهدی معنوی خاطرنشان ساخت: با توجه به شرایط کنونی منطقه و نیاز به همدلی و اتحاد میان نیروهای سیاسی، راهبرد آشتی ملی را مهمترین ... بیشتر بخوانید »

سیاست‌های کلان انتخاباتی سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در سال ۹۶ اعلام شد

اختصاصی بوی باران | دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی سیاست‌های کلان انتخاباتی سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در سال ۱۳۹۶ که به تصویب یازدهمین کنگره حزب رسیده است را اعلام کرد. مهدی مقدری هدف اصلی سازمان در انتخابات آینده را “پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری و به دست آوردن حداکثر کرسی‌های شوراهای اسلامی کشور” اعلام کرد و ... بیشتر بخوانید »

متن کامل قطعنامه پایانی و راهبردی یازدهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی

اختصاصی بوی باران | قطعنامه پایانی یازدهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی که در واقع تحلیل راهبردی حزب از شرایط کنونی کشور و نقشه راه فعالیت های یک سال آینده سازمان به شمار می رود در نشست پایانی کنگره به تصویب اعضاء رسید. متن کامل قطعنامه به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم    یازدهمین کنگره “سازمان ... بیشتر بخوانید »

بالا