سرخط خبرهای سازمان

بایگانی دسته بندی ها : سیاست

بیانیۀ پایانی پانزدهمین کنگرۀ سالیانۀ سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی

به گزارش بوی باران، بیانیۀ پایانی پانزدهمین کنگرۀ سالیانۀ سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی، پس از تصویب در کنگره، به شرح زیر منتشر شده است. بسم الله الرحمن الرحیم «والعصر. انّ الإنسان لفی خسر. الّا الذین آمنوا و عملوا الصالحات و تواصوا بالحق و تواصوا بالصبر» در این روزهای پایانیِ سال سخت و سوگبار ۱۳۹۹ و در آستانۀ ورود ... بیشتر بخوانید »

سرزعیم در کنگره پانزدهم سازمان: نیاز فوری جامعه، سیاستمدار اهل تغییر است

علی سرزعیم، اقتصاددان و نویسنده در ارتباط تصویری با پانزدهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی گفت: در مقایسه با کارشناس و دیوان سالار، سیاست مدار سه کارکرد مهم دارد که دیگران نمی‌توانند آن را ایفا کنند. ریسک پذیری، تجمیع اراده‌ها و ایجا‌د هماهنگی سه کارکرد مهمی است که سیاستمداران دارند. کارآفرین سیاسی نیز یکی از مفاهیمی است که ... بیشتر بخوانید »

دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی: این سازمان در چارچوب جبهه اصلاح طلبان ایران از هیچ تلاشی برای نیل به مطالبات عمومی جامعه ایرانی فروگذار نخواهد کرد

. امیر طاهری، دبیر کل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در آستانه بیست و چهارمین سال تاسیس این حزب اصلاح طلب گفت: در ابتدا بر خود لازم می دانم، یاد همه آنها که بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشتند، به ویژه کادر پزشکی که فداکارانه ایستادند و از جان مایه گذاشتند را گرامی داشته و برای هموطنان زلزله ... بیشتر بخوانید »

پانزدهمین کنگره سازمان به صورت مجازی برگزار خواهد شد

پانزدهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی یکم اسفند ماه به صورت مجازی برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی سازمان، این کنگره با توجهه به شرایط همه گیری کرونا و دستورالعمل‌های وزارت بهداشت به صورت مجازی و با دعوت از برخی چهره‌های سیاسی کشور برگزار خواهد شد. بنا به این گزارش، در این کنگره ضمن معرفی برخی برنامه‌هایی ... بیشتر بخوانید »

نشانی غلط نباید داد جناب آقای روحانی!

امیر طاهری، دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی حسن روحانی رییس جمهور محترم ایران در اظهار نظری عجولانه و در مقام تمسخر و شاید کشف بزرگ پایان قرن گفت: «آنچه در آمریکا شاهد بودیم نشان داد دموکراسی غربی چقدر فشل و سست است» ضرب المثل معروفی در ادب فارسی هست بدین مضمون که: «یه سوزن به خودت بزن یه ... بیشتر بخوانید »

قائم مقام دبیرکل سازمان عدالت و آزادی: رقبای دولت با اختلاف‌افکنی، تسویه‌حساب سیاسی و پرداختن به موضوعات بی‌ربط به چالش‌های امروز کشور نمک به زخم مردم نپاشند

علی ناظم‌زاده هرندی قائم مقام دبیرکل سازمان عدالت و آزادی و سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اصفهان بعدازظهر پنجشنبه در میزگرد خبری خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) پیرامون وحدت و یکصدایی مورد تاکید رهبری با حضور دو تن از اعضای شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان و اصول‌گرایان و دو تن از کارشناسان جامعه‌شناسی و روابط‌بین‌الملل ضمن اشاره به لزوم مدارا و همکاری مسئولان و ... بیشتر بخوانید »

مواضع دفتر سیاسی سازمان عدالت و آزادی در رابطه با رویدادهای سیاسی، اقتصادی و اجتماعی

🔰 به‌گزارش روابط عمومی سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی، دفتر سیاسی این سازمان در آخرین نشست خود، که به‌صورت مجازی برگزار شد، با بررسی آخرین رویدادهای سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در تیرماه سال ۹۹، مواضع این حزب را به‌شرح ذیل اعلام کرد: ✅ تقاضای تجدید نظر در اجرای حکم اعدام معترضان آبان‌ماه پس از انتشار خبر صدور حکم ... بیشتر بخوانید »

راز ماندگاری بهشتی

محمد رضا بزمشاهی- هرسال در آستانه شهادت دکتر سید محمد حسینی بهشتی مطالب و سخنان فراوانی منتشر می‌شود و هر کس می‌کوشد از زاویه دید و میل خویش درباره این شخصیت ماندگار در جمهوری اسلامی سخن گوید زمانی برای جمعی از سیاسیون بهشتی فقط به‌عنوان دبیر کل حزب جمهوری اسلامی بود یعنی بیشتر از آنکه بهشتی برایشان مهم باشد حزب ... بیشتر بخوانید »

شریعتی زنده و پویا

محمد رضا بزمشاهی- بیش از چهار دهه از خاموشی دکتر علی شریعتی می‌گذرد گرچه انسان‌های بسیاری در طول تاریخ آمده‌اند و بعد از مدتی از دنیا رفته‌اند اما کمتر کسانی هستند که نام آنان بعد از درگذشتشان همچنان باقی‌مانده باشد یکی از این نامهای مانا “علی شریعتی” است شخصیتی که در طول زندگی کوتاه خود و در مدت کمتر از ... بیشتر بخوانید »

طبریسم

محمد رضا بزمشاهی- خبر اتهامات اکبر طبری گزارشی عادی و معمولی نیست اینکه فردی به مدت دو دهه دریکی از عالی‌ترین موقعیت‌های دستگاه قضائی آن‌هم با دو رئیس قوه قضائیه کارکرده و در این مدت به‌طور حرفه‌ای مشغول روابط ناسالم قضائی و مالی بوده امری نیست که بتوان به‌سادگی از آن گذشت اما این فرد تنها مورد و مصداق نیست ... بیشتر بخوانید »

بالا