سرخط خبرهای سازمان

بایگانی دسته بندی ها : سیاست

شبهه‌افکنی اصولگرایان در سلامت انتخابات، روی خط القای تخلف

شرق: فعالان جریان اصولگرا که همیشه از سلامت برگزاری انتخابات در ادوار مختلف دفاع می‌کردند، این بار از کلید‌واژه «تخلف» به طور گسترده‌ای در ادبیات خود استفاده می‌کنند و در تریبون‌های مختلف و البته رسمی درباره آن سخن می‌گویند؛ از بلندگوهای نماز جمعه گرفته تا شورای نگهبان.  اصرار اصولگرایان بر بروز تخلف در انتخابات، موضوعی است که تا‌به‌حال سابقه نداشته است. ... بیشتر بخوانید »

دبیرکل سازمان عدالت و آزادی در جمع مردم تیران و کرون: مردم ما ثابت کردند حکمرانی خوب را همراه با حکمرانی شهری خوب می‌خواهند

دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در جشن پیروزی دکتر روحانی در جمع مردم شهرستان تیران و کرون ضمن بیان این‌که ایرانیان در این انتخابات بار دیگر قدر صندوق‌های رای را دانستند، خاطرنشان ساخت: مردم ما در این انتخابات توامان توسعه شهرها و کشور را خواستار شدند و به اصلاحات و میانه‌روی برای ادامه مسیر سازندگی ایران رای دادند. ... بیشتر بخوانید »

پیام قدردانی مهدی مقدری، دبیرکل سازمان عدالت و آزادی از مردم، کنشگران و اعضای سازمان عدالت و آزادی

مهدی مقدری، دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با صدور پیامی از نقش مردم و کنشگران و اعضای سازمان عدالت و آزادی در انتخابات اخیر قدردانی کرد. متن این پیام به شرح زیر است: به نام خدا و خداوند این وعده را برای شما جز نویدی قرار نداد تا آنکه دل هاى شما بدان اطمینان یابد و پیروزى جز ... بیشتر بخوانید »

بیانیه سازمان عدالت و آزادی درباره پیروزی بزرگ ۲۹ اردیبهشت: دولت آینده باید دولتی مصمم، چابک و کارآمد بوده و در تحقق برنامه‌های رئیس جمهوری و خواست مردم، از هیچ تلاشی فروگذار نکند

  سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با انتشار بیانیه ضمن گرامیداشت حماسه پرشکوه حضور مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت و تبریک به رئیس جمهور منتخب، خاطرنشان کرد دولت آینده باید دولتی مصمم، چابک و کارآمد بوده و در تحقق برنامه های رئیس جمهوری و خواست مردم، از هیچ تلاشی فروگذار نکند. متن بیانیه سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی ... بیشتر بخوانید »

پیروزی نمایندگان سازمان عدالت و آزادی در انتخابات شوراهای شهر سراسر کشور

اختصاصی بوی باران | نامزدهای سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در اکثریت کرسی‌هایی که در لیست امید بودند، پیروز انتخابات شدند. با وجود ردصلاحیت برخی از اعضای سازمان عدالت و آزادی و انصراف جمعی زیادی از نامزدهای حزب به نفع لیست‌های امید شهرهای کشور، نامزدهای سازمان در ۱۲ کرسی از ۱۴ کرسی رقابتی، پیروز انتخابات شدند. بر این اساس ... بیشتر بخوانید »

مهدی مقدری، کاندیدای اصلاح‌طلب لیست امید اصفهان خطاب به عباس مقتدایی: در این سال‌ها هر چه در چنته داشتید برای به توپ بستن اصفهان به کار بستید / آیا در برنامه شما برای نمادها و روح “جمهوریت” شهر نیز برنامه‌ای دارید؟!

مهدی مقدری، کاندیدای اصلاح‌طلب لیست امید اصفهان خطاب به عباس مقتدایی: در این سال‌ها هر چه در چنته داشتید برای به توپ بستن اصفهان به کار بستید آیا در برنامه شما برای نمادها و روح “جمهوریت” شهر نیز برنامه‌ای دارید؟! مهدی مقدری در نشست مناظره انتخابات شوراهای شهر در دانشگاه اصفهان در پاسخ به ادعای عباس حاج‌رسولیها سرلیست مجمع اصولگرایان ... بیشتر بخوانید »

مقدری، کاندیدای اصلاح‌طلب شورای شهر اصفهان: قالیباف بر خلاف ادعایش در دیپلماسی شهری تهران حرفی برای گفتن ندارد

مهدی مقدری، کاندیدای لیست انتخابات شورای شهر اصلاح‌طلبان اصفهان در سپاهان شهر گفت: قالیباف بر خلاف ادعایش در دیپلماسی شهری تهران حرفی برای گفتن ندارد.🔰🔰🔰 🔴 مهدی مقدری، دبیرکل سازمان عدالت و آزادی در جمع جوانان و شهروندان سپاهان شهر اصفهان با انتقاد از ادعای بی مورد قالیباف در آخرین مناظره انتخابات ریاست جمهوری گفت: قالیباف هیچ برنامه‌ای در حوزه دیپلماسی ... بیشتر بخوانید »

لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان برای شورای شهر تهران / دکتر الهام فخاری از سازمان عدالت و آزادی در لیست قرار گرفت

در جلسه شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان که بدون حضور نامزدها برگزار شد، لیست نهایی اصلاح‌طلبان برای انتخابات شورای شهر تهران پس انجام رای‌گیری اعلام شد. شورای عالی سیاست‌‌گذاری اصلاح‌طلبان لیست انتخاباتی شورای شهر تهران را اعلام کرد.اسامی ۲۱ نفره شورای عالی سیاست‌گذاری به این شرح است: (به ترتیب الفبا) بهاره آروین علی اعطا مرتضی الویری شهربانو امانی  ابراهیم امینی افشین ... بیشتر بخوانید »

لیست اصلاح طلبان اصفهان در انتخابات شورای شهر + اسامی نامزدها

لیست نهایی ۱۳ نفره اصلاح طلبان اصفهان برای انتخابات شورای اسلامی شهر مشخص شد. حیدر علی حجتی، سخنگوی شورای همهاهنگی جبهه اصلاحات در استان اصفهان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان، اظهار کرد: عصرامروز(دوشنبه) جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان اصفهان به منظور تصمیم گیری برای انتخاب لیست نهایی اصلاح طلبان برای انتخابات شورای اسلامی شهر اصفهان ... بیشتر بخوانید »

مهدی مقدری در مصاحبه با ایسنا: مردم پیام مناظره ها را دریافتند / بعد از مناظره ها استقبال از ستاد روحانی بیشتر شد

دبیرکل سازمان عدالت و آزادی گفت: در فضای مجازی با چند میلیون ایرانی کاربر بیشتر شاهد شور انتخاباتی هستیم هرچند در هفته پایانی منتهی به انتخابات قطعاً آن موج انتخاباتی در سراسر کشور به وجود می‌آید. مهدی مقدری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص فضای سیاسی کشور در آستانه انتخابات، اظهار کرد: با توجه به اینکه روند انتخابات ریاست ... بیشتر بخوانید »

بالا