سرخط خبرهای سازمان

بایگانی دسته بندی ها : خبرهای مرتبط با سازمان

عارف سپهری: محیط زیست، زیربار توسعه

بوی باران| روزنامه اصفهان زیبا سازگاری توسعه با محیط زیست را در گفتگو با یک کارشناس بررسی می کند. طرفداران حفاظت از محیط زیست به سمت پایایی منابع کشیده می شوند؛ اما دولت ها و شرکت ها در عمل به پویایی و رشد کشیده م یشوند. از این رو مفهوم «توسعه پایدار » خود یک چالش و مساله تلقیمیشود. مفهومی متناقض ... بیشتر بخوانید »

منتخب مردم اصفهان در شورای شهر در گفت و گو با ایسنا: شورای پنجم اصول بنیادینی برای اداره شهر دارد

منتخب مردم اصفهان در شورای اسلامی شهر گفت: باید در تمام فرآیندهای تصمیم سازی‌ با سازمان‌های غیردولتی، نهادهای مدنی و گروه‌های دانشگاهی مشورت کنیم و مقررات تنظیم شده باید بر پایه گفت‌وگوهای مستقیم با آن‌ها شکل گیرد. مهدی مقدری در گفت‌‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، اظهار کرد: برنامه آتی شورای اسلامی شهر اصفهان بر دو محور استوار شده است؛ ... بیشتر بخوانید »

دبیرکل سازمان عدالت و آزادی در جمع مردم تیران و کرون: مردم ما ثابت کردند حکمرانی خوب را همراه با حکمرانی شهری خوب می‌خواهند

دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در جشن پیروزی دکتر روحانی در جمع مردم شهرستان تیران و کرون ضمن بیان این‌که ایرانیان در این انتخابات بار دیگر قدر صندوق‌های رای را دانستند، خاطرنشان ساخت: مردم ما در این انتخابات توامان توسعه شهرها و کشور را خواستار شدند و به اصلاحات و میانه‌روی برای ادامه مسیر سازندگی ایران رای دادند. ... بیشتر بخوانید »

کورش خسروی، منتخب شورای شهر اصفهان: تراکم فروشی نفس اصفهان را گرفته است

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مشکلات زیست محیطی و تراکم فروشی معضلی که اصفهان را دچار خفگی کرده‌ است. کوروش خسروی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، اظهار کرد: مشکلات اصفهان در چند بخش عمده طبقه بندی می‌شود، ابتدا مشکلات زیست محیطی مانند خشکی زاینده رود و آلودگی هوا و پس از آن منظر ... بیشتر بخوانید »

پیام قدردانی مهدی مقدری، دبیرکل سازمان عدالت و آزادی از مردم، کنشگران و اعضای سازمان عدالت و آزادی

مهدی مقدری، دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با صدور پیامی از نقش مردم و کنشگران و اعضای سازمان عدالت و آزادی در انتخابات اخیر قدردانی کرد. متن این پیام به شرح زیر است: به نام خدا و خداوند این وعده را برای شما جز نویدی قرار نداد تا آنکه دل هاى شما بدان اطمینان یابد و پیروزى جز ... بیشتر بخوانید »

بیانیه سازمان عدالت و آزادی درباره پیروزی بزرگ ۲۹ اردیبهشت: دولت آینده باید دولتی مصمم، چابک و کارآمد بوده و در تحقق برنامه‌های رئیس جمهوری و خواست مردم، از هیچ تلاشی فروگذار نکند

  سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با انتشار بیانیه ضمن گرامیداشت حماسه پرشکوه حضور مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت و تبریک به رئیس جمهور منتخب، خاطرنشان کرد دولت آینده باید دولتی مصمم، چابک و کارآمد بوده و در تحقق برنامه های رئیس جمهوری و خواست مردم، از هیچ تلاشی فروگذار نکند. متن بیانیه سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی ... بیشتر بخوانید »

پیروزی نمایندگان سازمان عدالت و آزادی در انتخابات شوراهای شهر سراسر کشور

اختصاصی بوی باران | نامزدهای سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در اکثریت کرسی‌هایی که در لیست امید بودند، پیروز انتخابات شدند. با وجود ردصلاحیت برخی از اعضای سازمان عدالت و آزادی و انصراف جمعی زیادی از نامزدهای حزب به نفع لیست‌های امید شهرهای کشور، نامزدهای سازمان در ۱۲ کرسی از ۱۴ کرسی رقابتی، پیروز انتخابات شدند. بر این اساس ... بیشتر بخوانید »

مقدری، کاندیدای اصلاح‌طلب شورای شهر اصفهان: قالیباف بر خلاف ادعایش در دیپلماسی شهری تهران حرفی برای گفتن ندارد

مهدی مقدری، کاندیدای لیست انتخابات شورای شهر اصلاح‌طلبان اصفهان در سپاهان شهر گفت: قالیباف بر خلاف ادعایش در دیپلماسی شهری تهران حرفی برای گفتن ندارد.🔰🔰🔰 🔴 مهدی مقدری، دبیرکل سازمان عدالت و آزادی در جمع جوانان و شهروندان سپاهان شهر اصفهان با انتقاد از ادعای بی مورد قالیباف در آخرین مناظره انتخابات ریاست جمهوری گفت: قالیباف هیچ برنامه‌ای در حوزه دیپلماسی ... بیشتر بخوانید »

دکتر کورش خسروی: اصفهان بهترین اکوسیستم‌ کارآفرینی ایران را داراست

کوروش خسروی متولد ۱۳۴۹ و دکترای شیمی از دانشگاه اصفهان و یکی از مدرسین ملی مباحث کارآفرینی در ایران است. در کارنامه او سرپرستی چندین فعالیت آموزشی، تحقیقاتی و پروژه‌های صنعتی در زمینه کسب و کار و از جمله عضویت در کمیسیون آموزش و پژوهش‌های کاربردی اتاق بازرگانی اصفهان به چشم می‌خورد. از سوابق مدیریتی او می‌توان به مدیرعاملی شرکت ... بیشتر بخوانید »

لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان برای شورای شهر تهران / دکتر الهام فخاری از سازمان عدالت و آزادی در لیست قرار گرفت

در جلسه شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان که بدون حضور نامزدها برگزار شد، لیست نهایی اصلاح‌طلبان برای انتخابات شورای شهر تهران پس انجام رای‌گیری اعلام شد. شورای عالی سیاست‌‌گذاری اصلاح‌طلبان لیست انتخاباتی شورای شهر تهران را اعلام کرد.اسامی ۲۱ نفره شورای عالی سیاست‌گذاری به این شرح است: (به ترتیب الفبا) بهاره آروین علی اعطا مرتضی الویری شهربانو امانی  ابراهیم امینی افشین ... بیشتر بخوانید »

بالا