سرخط خبرهای سازمان

بایگانی دسته بندی ها : دسته‌بندی نشده

بوی باران +/ چگونه شرکت خود را ارزیابی می کنید تا متوجه شوید در چه جایگاهی قرار گرفته است؟

چگونه شرکت خود را ارزیابی می کنید تا متوجه شوید در چه جایگاهی قرار گرفته است؟ ریحانه نیک نام – دکتری مدیریت کسب و کار این سوالی است که از سالهای پیش وجود داشته است و پاسخ های متنوع و گوناگونی به آن داده شده است. برخی رویکردها عوامل درونی را منشا کار خود قرار داده بودند ، بعضی دیگر ... بیشتر بخوانید »

بازخوانی بخشی از زندگی  میرزا تقی خان

حامد اکبری گندمانی میرزا تقی خان در حدود سال های ۱۲۱۰- ۱۲۱۴ هجری قمری متولد شد. از کودکی در خاندان قائم مقام در تبریز به سر برد و در همان حال که زیر دست پدر خود به امور آشپزخانه رسیدگی می کرد، با اطفال خردسال خاندان قائم مقام، محشور و همبازی بود و چون مکرر از خود هوش و درایت ... بیشتر بخوانید »

آناتومی یک شرکت سالم| ریحانه نیک نام

ریحانه نیک نام – دکتری مدیریت کسب و کار   مقدمه امروزه یکی از چالش های پیش روی مدیران ارشد تدوین درست استراتژی و سپس اجرای صحیح استراتژی می باشد. میدانیم که قبل از تدوین اهداف استراتژیک نیاز به داشتن تفکر استراتژیک می باشد اما در حال حاضر موارد متعددی مانع از اجرای استراتژی ها و پیاده سازی آنها می ... بیشتر بخوانید »

پاتک ظریف دولت به تلاطم آفرینان بازار ارز | عباس موسایی

  عباس موسایی، عضو دفتر سیاسی سازمان عدالت و آزادی و فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در یادداشتی برای “راهبرد” نوشت:   ✍ در روزهای اخیر تلاطم آفرینان بازار ارز، در ایجاد فضای ناامن اقتصادی، تشویش اذهان عمومی، تضعیف و تخریب دولت و القای ناکارآمدی رئیس‌جمهوری که محصول یک انتخابات استراتژیک و تاریخی در کمتر از یک سال گذشته بود، در تله ... بیشتر بخوانید »

انتقام از رأی مردم! | ناصر آملی

            ۱- هیچگاه ذخایر ارزی ایران چنین پُر و پیمان نبوده است: بالغ بر دویست میلیارد دلار. ۲- با بازیهای خطرناک سیاسی، همانها که همه میشناسیم، ترامپ وحشی را به سوی دولت مردم کیش میدهند تا تحریمهای مضاعف ایجاد شود و دولت نتواند دلارهای حاصله را به داخل منتقل کند؛ و از سوی دیگر، با ... بیشتر بخوانید »

شکایت ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر اصفهان از مقدری، دبیرکل سازمان عدالت و آزادی و نماینده مردم اصفهان در شورای شهر

        🔴 ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان بار دیگر درباره پستهای شبکه های اجتماعی شاکی شد. 🛑 پس از شکایت سال گذشته این ستاد از علی کریمی به خاطر یک پست اینستاگرامی، این بار پست توئیتری مقدری، دبیرکل سازمان عدالت و آزادی و عضو هیات رییسه شورای شهر اصفهان هدف شکایت ... بیشتر بخوانید »

بوی باران +/امداد رسانی با بالگرد بدون سرنشین| پیمان گلی

              امداد رسانی با بالگرد بدون سرنشین (Drone and Quadcopter) کمیسیون فناوری های نو و کارآفرینی سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی   امروز در دنیا استفاده از این وسیله بسیار متداول شده است و حتی ایده حمل مسافر توسط آن‌ها درامارات متحده بزودی اجرا خواهد شد. نمونه‌های استفاده از پهبادهای بدون سرنشین به ... بیشتر بخوانید »

داده ها و توسعه پایدار| پیمان گلی

      نه تنها از قرن بیستم و آغاز قرن ۲۱ نقش داده‌ها در توسعه جوامع پررنگ‌تر شده که از سال‌های دور نقشی اساسی در پیشرفت و توسعه جوامع داشته است. این روزها با یاری فناوری اطلاعات و ارتباطات سرعت تولید و در اختیار گرفتن داده‌ها، تنوع و تحلیل آن‌ها به حدی شده است که اصطلاحات انفجار داده ها، ... بیشتر بخوانید »

بازاریابی سبز،کلید توسعه پایدار

ریحانه نیک نام * دکتری مدیریت کسب و کار*         بحرانهای انرژی در اواسط دهه ۱۹۷۰، موج اولیه تحقیقات پیرامون موضوعات محیط زیستی را در اوایل دهه ۱۹۸۰ به دنبال داشت. با وجود این از دهه ۱۹۹۰ به بعد بود که همنوایی بیشتر دانشمندان، از پیامدهای وخیم فعالیتهای بشری روی تعادل اکولوژیک زمین و بقا در آینده ... بیشتر بخوانید »

گفتگوی ملی، از شعار تا واقعیت| محمدرضا بزمشاهی

              در ماههای اخیر بحث گفتگوی ملی بسیار مطرح شده است و پس از طرح بحث آشتی ملی و ناکام ماندن آن بسامد بیشتری یافته است. طرح هر پیشنهاد لوازم خاص خود را میطلبد. وقتی سخن از آشتی ملی به میان می آید لازمه آن کوتاه آمدن طرفین از بعضی مواضع است. آشتی ملی ... بیشتر بخوانید »

بالا